masal oku palet sepeti

Bize Ulaşın+90 535 678 35 75

Hoşgeldiniz. Bugün

Ümraniye Opel

Ümraniye Opel   İzgi Oto Servis firması 31 yıllık çalışma tecrübesine sahip olan ve alanında

 İZGİ OTO TANITIM

 İZGİ OTO TANITIM Biz Kimiz; Biz İzgi oto olarak Opel ve Chevrolet teknik servisi hizmeti vermekteyiz.

Ümraniye Opel ve Chevrolet Özel Servisi İzgi Oto servis

Ümraniye Opel ve Chevrolet Özel Servisi İzgi Oto servis İzgi oto servis firması olarak, 31 yıllık

Opel Chevrolet Servisi İzgi Oto Servis

Opel Chevrolet Servisi İzgi Oto Servis Opel Chevrolet servisi İzgi Oto Servis firmamız, aracınızda

İZGİ OTO TANITIM YAZISI

İzgi Oto, 1989 yılından itibaren deneyimli kadrosuyla araç bakım ve tamir hizmeti vermektedir. Bu zamana kadar saymakla bitmeyecek kadar memnun müşterisiyle araç tamir ve bakımlarını yapmakta olan İzgi Oto, uzun yıllardır bu alanda kaliteden ödün vermeden hizmet vererek namını Opel ve Chevrolet gibi araçlarda oldukça duyurmuştur.

Dexos 1 Gen 2 nedir?

Dexos 1 Gen 2 bir tür motor yağıdır. Dexos 1 Gen 2 nedir sorusuna geçmeden önce motor yağının öneminden bahsetmek gerekir. Aracınızda kullandığınız motor yağları aracınız için hayati öneme sahiptir. Motor yağı, araçtaki hareketli parçalarının birbirlerine yaptığı sürtünmeyi azaltır.

Fakir ve Zengin Karışım Nedir?

Bütün araç kullananların bilmesi gereken bir durum olan zengin ve fakir karışım nedir sorusunun cevabı bu makalemizde yer almaktadır.

BALATA BAKIMI SADECE 300 TL

İZGİ OTO’dan Astra J Team Ailesine katılmamızın şerefine balata bakımlarında sizlere özel

İZGİ OTO ASTRA J TEAM AİLESİNE SPONSOR OLDU!

Bölgesinde ve branşında bir numara olan Opel ve Chevrolet otomobillerde gerek işciliği gerekse fiyat

Egsoz Nedir? Nasıl Çalışır?

Otomobillerde egsozun görevi sesi absorbe edip, ses kirliliğinin önüne geçilmesidir. Temel prensip

İzgi Oto Opel Chevrolet Servisi Otomobilinize Bir İyilik Yapın

foto

Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda

Opel Chevrolet Servisi İzgi Oto Servis

Opel Chevrolet servisi İzgi Oto Servis firmamız, aracınızda oluşan her türlü arızayı, son teknoloji arıza tespit cihazlarıyla tespit ederek, kısa zamanda çözümünü sağlamaktadır.

İzgi Oto, profesyonel ekibi ve son teknolojiye uygun ekipmanları ile 1989 yılından bu zamana araç bakım ve onarım konularında hizmet vermektedir. Yılların verdiği tecrübe ve müşteri odaklı çalışma potansiyeli ile müşterilerinin memnuniyetini kazanarak, bugünlere kadar kalite standartlarından sapmayarak ilerlemeyi başarmıştır. Üstün hizmet başarılarını Opel ve Chevrolet marka araçların tamir, bakım ve onarım hizmetlerini gerçekleştirerek sağlamış, bu model araçların servis hizmetlerini üstlenmiştir.

İzgi Oto, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde en çok rağbet gören oto servis olmakla beraber, müşterilerinin memnuniyetini fazlasıyla kazanarak, bulunduğu konuma gelmeyi başarmıştır. Bunun bir kanıtı olarak, sadece Ümraniye oto servis hizmeti olarak değil, İstanbul’un çeşitli bölgelerinden de farklı müşteri gruplarının bulunması ve üstelik şehir dışından da müşterilerinin hususi araçlarının bakımı için İzgi Oto firmamızı tercih etmeleri, örnek olarak gösterilebilir.

Yola çıkmadan önce araç güvenliğinizin ve bakımınızın kesinlikle düzgün bir şekilde işin ehli kişiler tarafından sağlanmış olması gerekmektedir. Sorunsuz bir sürüş keyfi yaşamak istiyorsanız, mutlaka İzgi Oto servisimize gelerek, aracınızın tüm bakım ve onarım işlemlerinizi yaptırmanızı tavsiye ederiz. Firmamız aracınızda bulunan en küçük bir problemi dahi kolaylıkla tespit ederek, en kısa zamanda çözümlenmesini sağlayarak, sizlerin güvenli bir şekilde sürüş yapma olanağına sahip olmanıza sağlamaktadır. İzgi Oto, bünyesinde barındırdığı son teknoloji arıza tespit cihazları sayesinde, araçlarınızın arızaları ve problemlerine yönelik titizlikle çalışarak, yapılması gereken işlemleri sizlere ayrıntılarıyla belirtmektedir. İleride yaşanabilecek herhangi bir sorun varsa, bu durumları önceden sizlere bildirmektedir.

İzgi Oto, araç sahiplerinin her türlü özel isteklerini de yerine getirerek, araçları için belirttikleri nitelikler doğrultusunda ekstra bakımlarını da üstlenmektedir. Chevrolet model araçların servis hizmetlerini titizlikle gerçekleştirerek, müşterilerinin memnun ayrılmasına özen göstermektedir. Bu işte uzun yıllar hizmet vermiş ve işin ehli profesyonel çalışanlarıyla birçok Oto servis hizmeti veren firmalardan farklı olduğunu kanıtlamayı başarmıştır. Ayrıca internet sitesinde belirli zamanlarda yayınladığı indirim kuponları ile araçlarınızın aylık ve yıllık bakım giderlerini daha ucuza indirgemeniz de mümkün olmaktadır.

İzgi Oto, Ümraniye’de vermiş olduğu oto servis hizmeti ile civardaki birçok rakip firmadan daha başarılı işler ortaya çıkarmaktadır. Yılların verdiği deneyimin ve işinde uzmanlaşmış ekip personelinin de etkisi ile Ümraniye ilçesinde en çok tercih edilen oto servis firması olmuştur. Aracınızı getirdiğinizde içiniz rahat bir şekilde aracınızı emanet edebileceğiniz, profesyonel bir çalışma sistemimiz ile sizleri karşılamaktayız. İzgi Oto, uzun yıllardan itibaren müşterilerinin memnuniyeti odaklı bir performans sergileyerek, İstanbul çevresinde de başarısını duyurmuş, her bölgeden ve şehir dışından birçok müşterisinin beğenisini kazanarak, bulunduğu başarılı mevkie ulaşmıştır. İzgi Oto, çağın getirmiş olduğu ve teknolojinin ilerlemiş olduğu yeniliklere ayak uydurarak, kendini daima geliştirmekte olup, müşterilerine en kaliteli ve uygun hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

24 Temmuz 2019

Facebook'ta Biz

ibbhaber KOKOŞLAR Masal Oku
ONLİNE SERVİS