masal oku palet sepeti

Bize Ulaşın+90 535 678 35 75

Hoşgeldiniz. Bugün

Ümraniye Opel

Ümraniye Opel   İzgi Oto Servis firması 31 yıllık çalışma tecrübesine sahip olan ve alanında

 İZGİ OTO TANITIM

 İZGİ OTO TANITIM Biz Kimiz; Biz İzgi oto olarak Opel ve Chevrolet teknik servisi hizmeti vermekteyiz.

Ümraniye Opel ve Chevrolet Özel Servisi İzgi Oto servis

Ümraniye Opel ve Chevrolet Özel Servisi İzgi Oto servis İzgi oto servis firması olarak, 31 yıllık

Opel Chevrolet Servisi İzgi Oto Servis

Opel Chevrolet Servisi İzgi Oto Servis Opel Chevrolet servisi İzgi Oto Servis firmamız, aracınızda

İZGİ OTO TANITIM YAZISI

İzgi Oto, 1989 yılından itibaren deneyimli kadrosuyla araç bakım ve tamir hizmeti vermektedir. Bu zamana kadar saymakla bitmeyecek kadar memnun müşterisiyle araç tamir ve bakımlarını yapmakta olan İzgi Oto, uzun yıllardır bu alanda kaliteden ödün vermeden hizmet vererek namını Opel ve Chevrolet gibi araçlarda oldukça duyurmuştur.

Dexos 1 Gen 2 nedir?

Dexos 1 Gen 2 bir tür motor yağıdır. Dexos 1 Gen 2 nedir sorusuna geçmeden önce motor yağının öneminden bahsetmek gerekir. Aracınızda kullandığınız motor yağları aracınız için hayati öneme sahiptir. Motor yağı, araçtaki hareketli parçalarının birbirlerine yaptığı sürtünmeyi azaltır.

Fakir ve Zengin Karışım Nedir?

Bütün araç kullananların bilmesi gereken bir durum olan zengin ve fakir karışım nedir sorusunun cevabı bu makalemizde yer almaktadır.

BALATA BAKIMI SADECE 300 TL

İZGİ OTO’dan Astra J Team Ailesine katılmamızın şerefine balata bakımlarında sizlere özel

İZGİ OTO ASTRA J TEAM AİLESİNE SPONSOR OLDU!

Bölgesinde ve branşında bir numara olan Opel ve Chevrolet otomobillerde gerek işciliği gerekse fiyat

Egsoz Nedir? Nasıl Çalışır?

Otomobillerde egsozun görevi sesi absorbe edip, ses kirliliğinin önüne geçilmesidir. Temel prensip

İzgi Oto Opel Chevrolet Servisi Otomobilinize Bir İyilik Yapın

foto

İZGİ OTO TANITIM YAZISI

Ana Sayfa » Duyurular » İZGİ OTO TANITIM YAZISI

İZGİ OTO TANITIM YAZISI

 

İzgi Oto, 1989 yılından itibaren deneyimli kadrosuyla araç bakım ve tamir hizmeti vermektedir. Bu zamana kadar saymakla bitmeyecek kadar memnun müşterisiyle araç tamir ve bakımlarını yapmakta olan İzgi Oto, uzun yıllardır bu alanda kaliteden ödün vermeden hizmet vererek namını Opel ve Chevrolet gibi araçlarda oldukça duyurmuştur. İzgi Oto, bünyesinde barındırdığı kendisini kanıtlamış ve işinin ehli ustalar ve ekiplerle çalışarak müşterilerine daima en iyi hizmeti vermeyi kendisine misyon edinmiştir. İzgi Oto’nun Ümraniye’de en çok tercih edilen otoservis olduğunu söylesek yanlış olmaz. Öyleki sadece Ümraniye’de de değil, İstanbul’un dört bir yanından hatta şehir dışından dahi müşterileri bulunmaktadır.

Aracınızla dilediğiniz kadar mesafeler kat etmek ve bütün bu zamanda hiç sorun yaşamak istemiyorsanız aracınızın bakımlarını sizlerin konforu ve rahatı için İzgi Oto oldukça titiz bir şekilde yapar. Bu bakımları deneyimli kadrosuyla birlikte yaptığından, en ufak bir sorunu dahi gözünden kaçırmaz. Tespit ettiği sorunlar için gereğinin hemen yapılmasını sağlar. İzgi Oto, aracınızı sadece onarmakla bırakmaz, aynı zamanda eğer ilerleyen zamanlarda bir problemin oluşacağını öngörürse bunu da araç sahibine iletir. Araç sahibinin istekleri doğrultusunda rutin bakımların yanında ekstra bakımlara da yer verir.

İzgi Oto, bakıma getirilen aracın her noktasını inceleyerek söz konusu sorunun hızlıca çözüme kavuşturulması ve müşteriye en kısa sürede teslim edilmesi için tüm hızıyla araca müdahale eder. Gelişmiş ekipmanları sayesinde araçta meydana gelecek en ufak sorunu dahi hemen tespit eder ve çözmeye koyulur. İzgi Oto’yu diğer otoservislerden açık ara farkla ayrılmasının temel sebebi, işine ve müşterilerine karşı gösterdiği özendir. Keza İzgi Oto, Ümraniye çevresinde Chevrolet araçların bakımlarında 1 numaradır. Bunun yanında Opel araçların bakım ve onarım işlerinde de rakipsizdir.

 

İzgi Oto’yu diğer otoservislerden ayıran bir diğer özelliği de internet sitesinde çeşitli dönemlerde indirim kuponları yayınlayarak, aracınızın yıllık ya da aylık bakımlarını daha cüzi miktarlarda yapıyor olmasıdır. İzgi Oto, adını duyurmakla kalmamış adeta bu sektörde bir marka yaratmıştır. Öyle ki neredeyse tek bir müşterinin İzgi Oto hakkında şikayeti olmamıştır. Başta da söylediğimiz gibi, İzgi Oto daima müşterilerinin çıkarlarını gözeterek en kaliteli hizmeti en uygun fiyattan sağlamaktadır. Piyasadaki fahiş fiyatlar göz önüne alındığında İzgi Oto’nun ne kadar ucuza çok iyi bir hizmet verdiğini görebilirsiniz.

Elbette Ümraniye civarında birçok yerde aracınızın tamir ve bakımlarını yaptırabilirsiniz ancak hiçbir serviste İzgi Oto’nun kalitesini yakalayamayacaksınız. İzgi Oto’nun bünyesinde çalıştırdığı elemanların her biri yaptığı iş için biçilmiş kaftan niteliğindendir. İzgi Oto’da asla ama asla kalitesiz bir hizmet bulamazsınız. Bu otoservis hiçbir zaman müşterilerine kötü bir deneyim yaşatmaz çünkü İzgi Oto, daha çok müşteri yerine daha mutlu müşteri prensibiyle hareket etmektedir. Bu nedenle İzgi Oto’ya uğradığınızda acaba aracıma bir şey olur mu, aracımı yapabilirler mi, kontrol ederken bir şeyleri gözden kaçırırlar mı gibi sorularla kafanızı meşgul etmezsiniz. Bütün çalışanları ve ustaları aracınızı en iyi şekilde onarabilmek ve bakımlarını yapabilmek için bu işi icra etmekteler. Yalnızca Ümraniye’den değil İstanbul’un dört bir yanından daimi müşterileri bulunan İzgi Oto, her gün kendisini geliştirerek son teknoloji ürünlerle sizlere hizmet vermektedir.

09 Temmuz 2020

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Facebook'ta Biz

masal oku palet sepeti

ibbhaber KOKOŞLAR Masal Oku
ONLİNE SERVİS