masal oku palet sepeti

Bize Ulaşın+90 535 678 35 75

Hoşgeldiniz. Bugün

Ümraniye Opel

Ümraniye Opel   İzgi Oto Servis firması 31 yıllık çalışma tecrübesine sahip olan ve alanında

 İZGİ OTO TANITIM

 İZGİ OTO TANITIM Biz Kimiz; Biz İzgi oto olarak Opel ve Chevrolet teknik servisi hizmeti vermekteyiz.

Ümraniye Opel ve Chevrolet Özel Servisi İzgi Oto servis

Ümraniye Opel ve Chevrolet Özel Servisi İzgi Oto servis İzgi oto servis firması olarak, 31 yıllık

Opel Chevrolet Servisi İzgi Oto Servis

Opel Chevrolet Servisi İzgi Oto Servis Opel Chevrolet servisi İzgi Oto Servis firmamız, aracınızda

İZGİ OTO TANITIM YAZISI

İzgi Oto, 1989 yılından itibaren deneyimli kadrosuyla araç bakım ve tamir hizmeti vermektedir. Bu zamana kadar saymakla bitmeyecek kadar memnun müşterisiyle araç tamir ve bakımlarını yapmakta olan İzgi Oto, uzun yıllardır bu alanda kaliteden ödün vermeden hizmet vererek namını Opel ve Chevrolet gibi araçlarda oldukça duyurmuştur.

Dexos 1 Gen 2 nedir?

Dexos 1 Gen 2 bir tür motor yağıdır. Dexos 1 Gen 2 nedir sorusuna geçmeden önce motor yağının öneminden bahsetmek gerekir. Aracınızda kullandığınız motor yağları aracınız için hayati öneme sahiptir. Motor yağı, araçtaki hareketli parçalarının birbirlerine yaptığı sürtünmeyi azaltır.

Fakir ve Zengin Karışım Nedir?

Bütün araç kullananların bilmesi gereken bir durum olan zengin ve fakir karışım nedir sorusunun cevabı bu makalemizde yer almaktadır.

BALATA BAKIMI SADECE 300 TL

İZGİ OTO’dan Astra J Team Ailesine katılmamızın şerefine balata bakımlarında sizlere özel

İZGİ OTO ASTRA J TEAM AİLESİNE SPONSOR OLDU!

Bölgesinde ve branşında bir numara olan Opel ve Chevrolet otomobillerde gerek işciliği gerekse fiyat

Egsoz Nedir? Nasıl Çalışır?

Otomobillerde egsozun görevi sesi absorbe edip, ses kirliliğinin önüne geçilmesidir. Temel prensip

İzgi Oto Opel Chevrolet Servisi Otomobilinize Bir İyilik Yapın

foto

Ümraniye Opel ve Chevrolet Özel Servisi İzgi Oto servis

Ana Sayfa » Duyurular » Ümraniye Opel ve Chevrolet Özel Servisi İzgi Oto servis

Ümraniye Opel ve Chevrolet Özel Servisi İzgi Oto servis

İzgi oto servis firması olarak, 31 yıllık iş tecrübemiz ile müşterilerimize kalite standartlarına uygun oto servis, tamir ve bakım hizmetlerini sürdürmeye devam etmekteyiz. 1989 Tarihinde kurulan İzgi oto servis firmamız yılların verdiği tecrübe ve bünyesinde çalıştırdığı uzman ekibi ile çalışmalarını titizlikle gerçekleştirmeyiz.

İzgi oto göstermiş olduğu başarılı oto servis hizmetleri sayesinde müşterilerinin beğenisini kazanarak şehir içi ve şehir dışı müşteri potansiyeline sahip olmuştur. Oto servis hizmeti veren ve araçların her türlü bakım ve onarımını üstlenen İzgi oto servis, son teknolojiye uygun araç arıza tespit cihazları ile tüm araçlarda meydana gelen en küçük bir arızayı bile tespit ederek, çözümü konusunda en kısa zaman içerisinde sonuçlar elde etmektedir. Opel ve Chevrolet model araçların otoservis hizmetini üstlenen İzgi oto Ümraniye ve çevresinde başarılı bir otoservis hizmetini yönetmektedir. Sadece Ümraniye içerisinde olmamakla beraber, İstanbul çevresi ve ülkenin her bölgesinde ismini duyurarak, geniş bir müşteri potansiyeline ulaşmayı başarmıştır.

İstanbul Ümraniye oto servis hizmetleri konusunda ilk sıralarda yer alan ve verdiği kalitenin hizmetinden dolayı müşterileri tarafından memnuniyet ile karşılanan İzgi Oto, yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeler sayesinde, oto servis alanlarında en çok tercih edilen oto servis firması olarak hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Opel araçların ve Chevrolet markaya sahip araçların Özel

servisi olarak da oldukça başarılı bir çalışma elde etmiş, en ciddi arızalar karışışında bile müşterilerine mutlaka olumlu ve pratik çözümler sunmayı başarmıştır. Otoservis hizmeti kapsamında üstün hizmet anlayışı ve kalitesini benimseyen İzgi oto her zaman müşteri odaklı çalışma prensibiyle piyasadaki varlığını üstünlükle sürdürmeye devam etmektedir.

Araç sahiplerinin otoservis kapsamındaki her türlü periyodik bakımları, tüm mekanik aksamları gibi konularda profesyonel ekibi ile ve son sistem ekipmanları sayesinde, en kısa zamanda en uygun seçeneklerle hizmetlerini gerçekleştirmekte olan İzgi oto servis müşterilerini bekletmeden zamandan tasarruf sağlayarak otoservis ihtiyaçlarını sağlamaktadır. İzgi Oto Teknolojinin getirmiş olduğu her türlü imkanını sonuna kadar kullanarak, en zor araç arızalarında bile müşterilerini kesinlikle mağdur etmeden yüksek kalitede hizmet anlayışını en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Her ustanın ve her otoservis firmasının kolaylıkla yapamadığı en meşakkatli durumlarda, soğukkanlılığını koruyarak, müşteri odaklı bir hizmet anlayışı ile sorunların çözümünü itina ile yerine getirmektedir.

Ümraniye oto servis hizmeti veren fakat her bölgeden ve her şehirden müşteriye sahip olan İzgi otoservis firmamız, araç sahiplerinin ihtiyaç duyduğu ve zor durumda kaldığı her türlü otoservis bakım ve onarım konularında gece gündüz demeden, müşterinin gereklilik duyduğu her zaman yardımcı olmaya özen göstermektedir. İzgi oto servis olarak amacımız, müşterilerimizin otoservis alanlarındaki her türlü sıkıntısını çözüme ulaştırarak, onların memnuniyetini ve beğenisini kazanarak, daha ileriye sağlam adımlarla devam etmek, bu yolda daha başarılı işler yapmaya imkân sağlamaktır.

25 Ocak 2021

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Facebook'ta Biz

masal oku palet sepeti

ibbhaber KOKOŞLAR Masal Oku
ONLİNE SERVİS