masal oku palet sepeti

Bize Ulaşın+90 535 678 35 75

Hoşgeldiniz. Bugün

İZGİ OTO ASTRA J TEAM AİLESİNE SPONSOR OLDU!

Ana Sayfa » Duyurular » İZGİ OTO ASTRA J TEAM AİLESİNE SPONSOR OLDU!

Bölgesinde ve branşında bir numara olan Opel ve Chevrolet otomobillerde gerek işciliği gerekse fiyat politikasıyla araç sahiplerinin gözde mekanlarından olan İZGİ OTO Astra J Team grubuyla reklam anlaşması yaptı.

Yapılan anlaşma Astra J Team grubu yöneticisi Ferdi Karadağ tarafından grupta duyurularak,

” İstanbul anadolu yakası Ümraniye sanayi sitesinde İZGİ OTO sahibi Yıldıray beyle sponsor anlaşması yapmış bulunmaktayız. Tüm mekanik arıza tespit işlerinizi tereddütsüz tercih edeceğiniz ulaşımı kolay bir mekandır” diyerek Astra J Team ailesine otomobillerini güvenle teslim edebilecekleri adres önerisinde bulundu.

İZGİ OTO Sahibi Yıldıray İzgi Astra J Team ailesine hitaben ” Sevgili Astra J Team Ailesi, İzgi oto olarak Ümraniye’de 30 yıllık tecrübemizle Opel ve Chevrolet üzerine hizmet vermekteyiz. Biz bir aileyiz ve arabalarımız bizleri buluşturan ortak noktamız. Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Servisimiz hakkında detay bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir bir çok konuda detaylı bilgiye erişebilirsiniz. ” www.izgiotoservis.com” İlgi ve alakanıza teşekkür ediyorum ve hepinizi servisimizde bir çay içmeye davet ediyorum”  diyerek grup üyelerini selamladı.

 

01 Aralık 2019

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Facebook'ta Biz

masal oku palet sepeti

ONLİNE SERVİS